Start Ogłoszenia Szanowni Rodzice

Szanowni Rodzice

W związku ze zmianami w prawie, które będą nas obowiązywały od 1 stycznia 2017 r., bardzo prosimy wszystkich Rodziców dzieci korzystających ze stołówki szkolnej o zgłoszenie się do sekretariatu szkoły w terminie do 19 grudnia 2016 r. w godzinach od 7:30 do 15:30,  w celu podpisania umowy na korzystanie dziecka ze stołówki szkolnej.

Podpisanie umowy przez Państwa jest bardzo ważne.

W związku z wejściem w życie w dniu 01 października 2016r. ustawy z dnia 05 września 2016r. o szczególnych zasadach rozliczeń podatku od towarów i usług oraz dokonywania zwrotu środków publicznych przeznaczonych na realizację projektów finansowanych z udziałem środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej lub od państw członkowskich Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu przez jednostki samorządu terytorialnego, która dotyczy centralizacji VAT w jednostkach samorządu terytorialnego (Dz.U.2016.1454), z dniem 01 stycznia 2017r.

Gmina Miasta Tychy wprowadza centralizację rozliczeń podatku od towarów i usług.

W  związku z powyższym  Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 2 informuje, że od stycznia 2017r. ulegają zmianie zasady rozliczania opłat za żywienie w jednostkach oświatowych.Opłaty będą wnoszone w terminie do 15-go następnego miesiąca za miesiąc poprzedni, na podstawie informacji o płatności, która przekazywana będzie rodzicowi do 5-go każdego miesiąca.
Rodzice, którzy chcą aby ich dzieci jadły obiady w szkole w okresie od stycznia do czerwca 2017, zobowiązani są do podpisania umowy o korzystanie z obiadów w stołówce szkolnej.

Dziękujemy.