Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość
Start Wydarzenia Rok szkolny 2008/2009/2010/2011 Wycieczka integracyjna klas pierwszych

Wycieczka integracyjna klas pierwszych

Dnia 29 września 2008 roku klasy pierwsze pojechały na szkolną wycieczkę. Głównym celem wycieczki było zapoznanie i zintegrowanie uczniów klasy pierwszych. Pierwszym miejscem postoju był a Zabytkowa Kopalnia Soli w Wieliczce, która stanowi jedyny obiekt górniczy na świecie czynny od średniowiecza do XXI wieku. Po około dwóch godzinach zwiedzania uczniowie udali się do Wadowic na pyszne kremówki. Kolejnym miejscem postoju był Inwałd, gdzie znajduje się "Park Miniatur-Świat Marzeń" miejsce spotkania z modelami najsłynniejszych cudów architektonicznych  z całego świata. To tutaj można podziwiać miedzy innymi takie budowle jak: Świątynię Akropolu, Coloseum, Krzywą Wieżę w Pizie, Bazylikę Św. Piotra, Statuę Wolności, Mur Chiński, Wieżę Eiffla czy Łuk Triumfalny. Czas spędzony w parku to nie tylko okazja zobaczenia miniatur najsłynniejszych budowli świata, ale także możliwość doskonałej zabawy w Mini Lunaparku, szczególnie na statku pirackim lub na autodromie. Po tak wyczerpującym dniu, dniu pełnym wrażeń i różnorodnych atrakcji uczniowie bezpiecznie wrócili do domu.